O nas

Jesteśmy instruktorami nurkowania PSAI.
Niektórzy kursanci preferują być szkolonym przez instruktora kobietę i my mamy w swoim zespole instruktora nurkowania Magdę, która jest bardzo cierpliwa i ze spokojem wszystko wyjaśni każdemu kursantowi.
Drugim naszym instruktorem nurkowania jest Krzysztof, który bardzo chętnie wyjaśni wszelkie tajniki nurkowania.
Wykłady (zajęcia teoretyczne) są prowadzone zarówno przez Magdę, jak i Krzysztofa.

W naszym  Centrum Nurkowania Mdive gwarantujemy miłą kameralną atmosferę, staramy się, aby grupa nie przekraczała 4 osób i aby na jednego instruktora przypadało  2 kursantów. Instruktorzy nurkowania prowadzą zajęcia teoretyczne we Wrocławiu Krzyki Wojszyce, a zajęcia w wodzie otwartej prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów nurkowania w okolicach: Wrocław, Opole, jak i w Niemczech. Najczęściej szkolimy w akwenach Piast, Koparki, Zimnik, Horka i inne.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy, na program  Spróbuj Nurkowania Wrocław gdzie zapoznasz się ze sprzętem do nurkowania z podstawową teorią nurkowania i wykonasz, swoje pierwsze nurkowanie, z naszą szkołą nurkowania pod opieka wykwalifikowanego instruktora nurkowania z naszego centrum nurkowego MDIVE Wrocław

Po skończeniu podstawowego kursu nurkowania OWSD PSAI oferujemy dalszą ścieżkę tak zwanego rozwoju, a mianowicie szkolenie suchy skafander, szkolenie ograniczona widoczność, szkolenie NITROX, szkolenie nawigacja.
Wszystkie te szkolenia oferujemy w naszym centrum nurkowym Mdive Wrocław dolnyśląsk.
Szakolenia wykonywane są przez wykwalifikowanych instruktorów PSAI Polska.

Każdemu nurkowi proponujmy ubezpieczeniu nurkowe DAN, które jest niezbędne przy nurkowaniu na świecie, gdyż każda poważna baza nurkowa będzie wymagała tego ubezpieczenia.

O nas

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry